Salón

Spoznajte naše Kaderníctvo Sees

SEES Hair Košice

Poskytujeme profesionálne kadernícke služby, kde nám záleží nielen na kráse, ale i na zdraví a kvalite vašich vlasov. Naším cieľom je osloviť klientov, ktorí hľadajú nielen profesionálne kadernícke služby, ale zároveň i šetrné a účinné kozmetické prípravky.

Práve to je dominantou salónu SEES, kde pracujeme s prírodnou austrálskou kozmetikou značky KEVIN.MURPHY, ktorá neobsahuje žiadne sulfáty, parabény a nie je testovaná na zvieratách.
Všetky produkty značky KEVIN.MURPHY sú tvorené zložkami ako éterické oleje, rastlinné extrakty a antioxidanty.

Farby značky COLOR.ME by KEVIN.MURPHY, ktoré používame, sú bez amoniaku, PPD a nepríjemného zápachu. Naopak, majú príjemnú vôňu šípok, obsahujú med, granátové jablko a bambucké maslo.

V salóne SEES si zakladáme na individuálnom prístupe ku každému z vás, pretože vaša spokojnosť je pre nás prioritou. A kým my budeme vytvárať váš nový look, Vy si doprajte dávku oddychu a relaxu.

Naše prednosti Prečo práve my?

Prioritou sú zdravé a krásne vlasy
Profesionálny prístup hairstylistky
Kvalitné služby a poradenstvo
Prírodná kozmetika a šetrné farbenie

Silvia Kurtáková hairstylist

Som hairstylistka, ktorá sa venuje kaderníckemu remeslu od roku 2016, kedy sa moje hobby stali prácou.

Po niekoľkých rokoch získavania skúseností a odbornosti v kaderníckych salónoch v Košiciach, som si splnila malý sen a otvorila vlastný salón SEES. Pôsobila som v dvoch kaderníctvach, kde okrem nadobúdania zručností a praxe, som sa neustále vzdelávala v oblasti módnych účesov, farbení, dámskych i barber strihoch. Absolvovala som aj viacero školení v prestížnych salónoch v Prahe, kde sa vždy rada vraciam pre nové informácie a inšpiráciu.

Vždy chcem, aby sa človek v mojom účese cítil príjemne, spokojne a bol sám sebou.