Farbenie vlasov COLOR.ME

Bezamoniakové farby

Pri vytváraní vášho nového vzhľadu používame farby značky COLOR.ME by KEVIN.MURPHY. Rôznymi technikami farbenia vlasov vieme dosiahnuť tak ako prirodzené, tak aj výrazné a intenzívne výsledky. Či už dáte prednosť permanentnému farbeniu alebo len oživeniu farby, teda tónovaniu, sme tu pre vás. S radosťou vám poradíme a určite spolu nájdeme ten správny odtieň, ktorý vám pristane.

Aké sú farby COLOR.ME by KEVIN.MURPHY?

COLOR.ME by KEVIN.MURPHY predstavujú najnovšiu generáciu farieb bez amoniaku a PPD látok. Obsahujú med, granátové jablko a bambucké maslo. Vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu sú maximálne šetrné k vlasom i pokožke hlavy. Farby COLOR.ME počas procesu farbenia vlasy vyživujú vysoko kvalitnými a účinnými prírodnými zložkami. Zároveň prinášajú farebné výsledky a prekrytie bielych vlasov.

Rozhodujeme sa srdcom

Bez amoniaku
Počas farbenia si môžeme vychutnať príjemnú atmosféru vďaka šípkovej vôni farieb COLOR.ME, ktoré sú úplne bez štipľavého zápachu amoniaku. Zloženie bez amoniaku tiež znamená, že naše služby farbenia vlasov sú dostupné i pre zákazníkov citlivých na farby obsahujúce čpavok.

Bez PPD
Mnoho problémov s podráždenou pokožkou hlavy a alergickými reakciami na farbenie vlasov býva často spôsobené látkou p-Fenylendiamin (PPD). Farby COLOR.ME boli špeciálne vyvinuté tak, aby PPD neobsahovali. Vďaka tomu je minimalizované riziko podráždenia a alergických reakcií spôsobených PPD.

Módny multitónový efekt
Tieto farby rešpektujú prirodzený farebný vzor prírodných vlasov. Módny multitónový efekt dokáže na každom jednotlivom pramienku vlasov vytvoriť žiarivé a jedinečné farebné tóny pre dokonale prirodzený a oslnivý vzhľad.

Permanentné farbenie

Permanentným farbením dosiahnete zmenu vašej farby vlasov, trvácnosť a v neposlednom rade aj prekrytie bielych vlasov či šedín. To je asi najväčší benefit, pri ktorom sa bude vaša koruna krásy cítiť opäť svieža a plná života.

Treba si však uvedomiť, že prípadné väčšie zmeny po dlhodobom permanentnom farbení, ako je napríklad zosvetlenie, sú náročnejšie a neudejú sa len tak jednoducho. Málokto vie, že vo vlase vzniká história farbení, ktorú nemôžeme ignorovať.

Pre koho je určené takéto farbenie?
Permanentné farbenie je určené pre všetkých, ktorí chcú natrvalo zmeniť svoju prirodzenú farbu vlasov. Je to najčastejšie využívaná technika farbenia dorastajúcich vlasov, tzv. odrastov a v neposlednom rade pri krytí šedín.

Tónovanie, oživenie farby vlasov

Zdá sa vám váš odtieň mdlý a bez lesku? Oživenie farby je na mieste. Nie vždy je nutné farbiť vlasy permanentnými farbami. Každý odtieň môže získať sýtosť a lesk aj pomocou tónovania.

Semipermanentnédemipermanentné farby, určené na tónovanie, sú skvelé pre ľahké oživenie farby, zmenu odlesku alebo farbenie vlasov tón v tóne. Výsledky farbenia nie sú trvalé ako pri permanentnom farbení, ale postupne dochádza k uvoľňovaniu pigmentov. To umožňuje častejšie variácie odtieňov alebo návrat k prirodzeným vlasom.

Máte prirodzené, nefarbené vlasy no predsa túžite po farbení, ktoré ale nebude trvalé?
Samozrejme, aj takéto vlasy je možné oživiť jemným farbením. Výsledkom bude farbenie tón v tóne a krásne lesklé vlasy. Tým, že farbenie nie je permanentné, dochádza po niekoľkých umytiach k uvoľneniu pigmentu a návratu k vášmu pôvodnému odtieňu.

Pre koho je určený takýto typ farbenia?
Okrem oživenia farbených vlasov je vhodný aj pre prirodzené, nefarbené vlasy. Farbeným vlasom, ktoré sú mdlé dodáva stratený pigment, sýtosť a lesk. Pri prirodzených vlasoch pozdvihne pôvodný odtieň a vlasy rozžiari.