Účesy

Spoločenské účesy

V kaderníctve SEES vám vyčarujeme účes podľa vašich predstáv. Neviete, čo by sa vám tak hodilo? Nevadí. U nás vám ochotne poradíme. Stačí prísť a spolu vymyslíme a následne vytvoríme niečo úžasné.

Robíme spoločenské a svadobné účesy, účesy na ples, ale aj účesy podľa dĺžky vašich vlasov.

Spoločenské účesy

Spoločenské účesy sú alfou omegou každej oslavy, svadby, plesu či inej akcie. Účesom prezentujete seba a svoju osobnosť. V našom salóne sa postaráme o to, aby vynikla vaša koruna krásy a vy ste tak mohli na každej akcii zažiariť.

Svadobné účesy

Svadba je moment, kedy chcete mať všetko perfektné. A my sme tu na to, aby sme vám pomohli. Spoločne si prejdeme vaše predstavy a vyčarujeme vám svadobný účes na mieru k vašej tvári, svadobným šatám či dokonca k svadobnej výzdobe. Všetko je len o vašich preferenciách.

Účesy na ples

Plesová sezóna začala a vy plánujete zažiariť? Naša skúsená kaderníčka sa postará o plesový účes, s ktorým sa budete cítiť krásna a zároveň sama sebou. Váš účes prispôsobíme vašim predstavám tak, aby ladili s vašou róbou a tvorili tak dokonalý celok.

Účesy pre krátke vlasy

Máte krátke vlasy a neviete si s nimi rady? Pomôžeme vám. Aj krátke vlasy sa dajú pekne upraviť. Vytvoríme vám jednoduchý účes na bežné nosenie, ale aj mimoriadny účes na spoločenskú udalosť. Stačí si len vybrať ten svoj a o ostatné sa postaráme.