Balayage

Svieži look

Medzi veľmi zaujímavé a populárne techniky zosvetľovania vlasov patrí aj balayage. Ide o variáciu melírovania, ktorú vynašli francúzski kaderníci s cieľom vytvoriť z vlasov maliarske plátno. Staňte sa aj vy súčasťou umenia a podľahnite tomuto trendu.

Francúzsky recept na dokonalú farebnú techniku

Francúzi vymysleli spôsob, ako techniku melírovania ešte viac zdokonaliť. Balayage sa od nej líši tým, že sa nanáša jemne a nepravidelne na vlasy, a to plynulými ťahmi. Týmto spôsobom dosiahneme vytvorenie svetlejších prameňov rôznej intenzity.

Podstatou balayage je prirodzený vzhľad

Výsledný look vám nádherne rozžiari tvár a účes bude pôsobiť opticky bohatšie. Prechody medzi jednotlivými odtieňmi farieb sú jemné a vo finále tak pôsobia prirodzene. Balayage je vďaka tomu preborníkom v modelovaní a kontúrovaní tváre pomocou zosvetlenia vlasov.

ako-sa-starat-o-vlasy-v-lete-kadernictvo-kosice-sees-hair-kevin-murphy

Pre koho je balayage určená?

Táto technika zosvetlenia vlasov je vhodná pre každého, kto sa o ňu zaujíma. Jej výhodou je, že funguje pri každom type účesu, a to aj pri kratších, aj pri dlhších vlasoch. Najkrajšie vynikne pri zvlnených vlasoch a prirodzene dlhých vlasoch. Netreba zabúdať ani na fakt, že vyzerá dobre aj po dlhšom čase a s odrastenými vlasmi.